Ofis Taşımacılığı

IŞIKSOY Nakliyat  Ofis Taşımacılığında Profesyonel Destek Mi Talep Ediyorsunuz?

İşte tam bu noktada size istediğiniz desteği sunacak ofis taşıma şirketi biziz. Biz kim miyiz? Biz Türkiye’nin ilk ve geleceğe dönük en iyi kurumsal taşımacılık şirketiyiz. Ülkemizin hemen hemen her yerinde en büyük kurumsal firmalar ile çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir. Bu konuda büyük bir önem taşıyan IŞIKSOY Nakliyat, ilk zamanlar ev taşıması yapsa da 1970 yılından bu yana ofis taşımacılığı alanında kendisini geliştirmiştir. Profesyonel taşımacılık hizmetlerinde firmamız size her konuda yardımcı olmaktadır. İster ofisiniz olsun isterseniz de arşiviniz olsun daima kaliteli malzemesi ve uzman kadrosu ile profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. 1956 yılından İstanbul’da kurulan köklü nakliyat şirketi olan IŞIKSOY Nakliyat ile daima başarılı hizmetler alabilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin her tarafından yapmış olduğu daha doğrusu sunmuş olduğu hizmetler ile adını tüm Türkiye’de duyurmuştur.Ülkemizin hemen hemen her köşesinde artık bir nakliyat firmasından ziyade bir nakliyeciye, kamyoncuya rastlanmaktadır. Özellikle kentsel dönüşüm ile beraber hizmetinden artması ile neredeyse her sokak başı bir kamyon park edilmiştir. Bu yüzden taşımacılık sektörü her geçen yıl sekteye uğramaktadır IŞIKSOY Nakliyat bu alanda sıkıntı yaşamayan firmalar arasında yer almaktadır. IŞIKSOY Nakliyat

 

IŞIKSOY Nakliyat  Çünkü hitap etmiş olduğu kesim kurumsal firmalardır. Kurumsal firmaların da yapmış olduğu araştırmalar ve çalışma koşullarına uyabilecek nakliyat firmalarının sayısını azaltıyor. Firmamız devlet tarafından belirlenen tüm belgelere sahip olup, gerekli araç, donanım ve malzemelere sahiptir. Kadrosunu her zaman sağlamlaştıran firmamız ile yapacağınız taşımacılık hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. IŞIKSOY Nakliyat

Işıksoy Ev & Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis Taşımacılık ofisten Ofise ve nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir.
Büro Taşımacılık büro taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.

Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

Ofis Taşıma ve nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Büro Taşımacılık Büro taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir.